Vegyianyagkezelő - Fejtő munkatárs ( Budapest )
Jelentős nemzetközi hátterű vegyipari disztribúció XXII. kerületi munkahelyre keres kollegát.
Feladat
  • Vegyianyag fejtés
  • Beérkező vegyianyagok tartálykocsiból és vagonokból való lefejtése
  • A gyártáshoz szükséges gépek, berendezések működőképességének, tisztaságának biztosítása
  • A gyártáshoz kapcsolódó dokumentációk kitöltése az előírásoknak megfelelően
  • Anyagmozgatás géppel és kézzel
  • Árucímkézéssel kapcsolatos teendő ellátása
  • Leltározás
  • Raktárba érkező áru kezelése
  • Vegyi anyagok kiszerelése és hígítása
Amit kínálunk
  • Stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Teljes munkaidős bejelentett munkaviszonyban történő foglalkoztatás;
  • A vidékieknek bérlettámogatás vagy üzemanyag-támogatás;
Elvárások
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • Targoncavezetői tapasztalat
  • Raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Jogosítvány: Targonca vezetői
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Vegyi anyagok ismerete
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott