Vegyész Technikus ( Budapest XXII. kerület )
A 2008-ban alapított partnercégünk fő tevékenysége biztonságtechnikai fotóaktív pigmentek gyártása, fejlesztése és forgalmazása.Partnercégünk a gyártási folyamatoktól kezdődően, a szállításig egy kézből szolgálja ki partnereit a világ minden táján. Vegyésztechnikusként olyan csapatban dolgozhatsz náluk, amely felelős a termelés folyamatos és hatékony működéséért, az üzleti célok teljesítéséért és a fogyasztók által a termékeiktől elvárt prémium minőség megtartásáért.
  • A termelési folyamat meghatározott technológiai lépéseinek elvégzése 50 – 150 l-es készülékekben
  • Az gyártórészleg berendezéseinek, eszközeinek kezelése, folyamatos ellenőrzése
  • Gyártáshoz kapcsolódó dokumentációs feladatok elvégzése
Amit kínálunk
  • Változatos feladatok, nincs monotonitás
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Teljes, egy műszakos munkaidő, napi 8 órában
  • Fejlődést támogató feladatok az előállítási folyamatok alatt
  • Sokrétű, izgalmas munkakör
  • Szakmai támogatás
  • Bejárási támogatás
  • Béren kívüli juttatások
Elvárások
  • Vegyipari szakmunkás vagy vegyésztechnikus végzettség
  • Más ezzel egyenértékű, például vegyészmérnök asszisztens, vegyipari gépésztechnikus
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Önálló gondolkodás
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Személyes kompetenciák: Önállóság , Erős csapatszellem , Precizitás , Felelősségtudat
Előnyök
  • Kémiai alaptechnológiai ismeretek
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Vegyipari termelésben szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • B kategóriás jogosítvány
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott