Vagyonőr pozíció ( Újhartyán )
Partnercégünk újhartyáni telephelyre keres képzett vagyonőr munkatársat 24-48 órás szolgálati rendbe.
Feladat
  • Telephely őrzése
Amit kínálunk
  • kiemelkedő bérezés
  • biztos anyagi háttér
  • kulturált munkakörülmények
  • hosszú távú együttműködés
  • segítő-támogató vezetői-munkatársi csapat
  • bejárás támogatása
Elvárások
  • önálló, pontos-precíz munkavégzés
  • magabiztos fellépés
  • jó kommunikációs készség
  • érvényes vagyonőri igazolvány
  • 5 évnél régebbi bizonyítvány esetében különbözeti vizsga tanúsítványa
  • legalább 1 év szakmában eltöltött gyakorlat
  • Személyes kompetenciák: Önállóság , Precizitás , Pontosság , Jó kommunikációs készség
Előnyök
  • meglévő egyéni vállalkozói státusz, vagy annak vállalása
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott