Ügyfélszolgálati Koordinátor ( Budapest XIX. kerület )
Partnercégünk nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, Magyarországon kiemelkedő szolgáltatást nyújtó, angol tulajdonban lévő cégcsoport Magyarországi része, gépjármű-assistance szolgáltatás szervezéssel foglalkozik több mint 30 éve Magyarországon és 50 éve Angliában és Európában. Céges szektorban mentenek céges autókat üzemképtelenség esetén 0-24 órában
Feladat
  • bejövő hívások fogadása
  • autó-assistance szolgáltatások megszervezése magyar és külföldi ügyfeleknek telefonon illetve számítógépen. (0-24-órában, amely esetenként esti és hétvégi munkavégzést jelent)
  • kapcsolattartás napi szinten a meglévő ügyfelekkel
Amit kínálunk
  • kellemes munkakörnyezet
  • akár rugalmas időbeosztás
  • barátságos légkör
  • hosszú távú foglalkoztatás
  • bérezés bruttó 2.380 Ft/óra, éjszaka 3.960 Ft/óra
  • változatos izgalmas feladatok
  • ingyenes nyelvtanulási lehetőség
Elvárások
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • excel ismeretek felhasználói szinten
  • jó kommunikációs készség
  • ügyfélközpontú megközelítés
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott