udvaros - zöldterület kezelő - telep karbantartó munkatárs ( Szolnok )
Partnercégünk szolnoki telephelyén zöldterület kezelési, telep karbantartási munkáinak végzésére, munkanapokon általában 04.00-12.30 közötti (fél óra ebédidő, melyet le kell dolgozni) időszakban, 8 órában, udvaros-zöldterület kezelő-telep karbantartó munkatársat keres.
  • telephely zöldterületének kezelése, ezen belül: fűnyírás, sövénymetszés, bozótvágás, növények ültetése, gondozása, gyomlálás (kézi szerszámokkal, gépekkel)
  • főbb közlekedési útvonalak, parkolók járófelületének (beton, viakolor, aszfalt) tisztán tartása (seprés kézi szerszámokkal, gépekkel)
  • udvaron lévő hulladékok összegyűjtése, eltakarítása
  • dohányzó helyek tisztán tartása, dohányzó kukák ürítèse, kukazsákok cseréje, elszállítása
  • téli időszakban hóeltakarítás, jégmentesítés
Amit kínálunk
  • kiemelkedő, versenyképes bérezés
  • biztos anyagi háttér
  • kiváló, kulturált munkakörülmények
  • korszerű technikai feltételek, modern géppark
  • segítő-támogató munkatársi-vezetői háttér
  • hosszú távú együttműködés
  • vidéki munkavállaló esetében vármegyebérlet térítése
  • autóval közlekedőnek 30.-/km üzemanyag térítés
  • fizetés: 2.320.- nettó óradíj
Elvárások
  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • kertészeti gépek, eszközök használói szintű ismerete, karbantartásban való jártasság
  • fizikai terhelhetőség, rugalmasság
  • megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • büntetlen előélet
  • azonnali kezdés
Előnyök
  • MTZ traktor kezelésében, karbantartásában való jártasság
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott