Tesztelő ( Nagykanizsa )
Partnerünk már több mint 100 országban dobja piacra és értékesíti tisztítóberendezéseit. Hosszútávú munkát kínálunk kiemelt bérezéssel tesztelő munkakörben, világszínvonalú munkakörnyezetben.
  • Folyékony üzemanyagú és elektromos nagynyomású mosó berendezések kezelése, üzemeltetése, teljeskörű tesztelési vizsgálatainak elvégzése
  • Nem megfelelő gépek elkülönítése, ezek javításának elvégzése, selejt anyagok kezelése
  • A minőségi követelmények maradéktalan betartása
  • A munkája során használt dokumentumok pontos, időbeni töltése
  • A technológiai-, munkabiztonsági szabályok, környezetvédelmi előírások betartása
  • Mérőeszközök használata
  • Nehéz terhek emelése, mozgatása
  • Vegyi anyagok, elektromos berendezések kezelése
  • Az ISO 9001 és 14001 –es rendszer által előírt követelmények betartása, betartatása
Amit kínálunk
  • Br. alapbér 168.000 Ft
  • +30% műszakpótlék
  • +túlórapótlék: hétköznap 50%, hétvégén 100%
  • +havi minőség alapú bónusz (10.000-30.000 Ft/hó a 2. hónaptól)
  • +cafeteria 25.000-34.0000 Ft/hó
  • +utazási támogatás
  • modern, tiszta munkakörnyezet
  • minden héten gyümölcsnap
  • ingyenes ezdőterem-használat, masszázs és gyógyfürdő lehetőség
Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Gyors, precíz munkavégzés
  • Fizikai terhelhetőség
  • Villanyszerelési tapasztalat előny
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • hasonló (tesztelő) munkakörben szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő