Tapasztalt mérlegképes könyvelői álláslehetőség ( Budapest XIV. kerület )
Partnercégünk megbízásából Zuglói könyvelőiroda bővülő csapatába keresünk teljes munkaidős alkalmazotti jogviszonyba új kollégákat.
  • teljes körű könyvelés (főkönyvi és analitikus nyilvántartások vezetése, könyvviteli feladások készítése, az egyes gazdasági eseményekhez kapcsolódó számítások elvégzése stb.)
  • bérszámfejtési gyakorlat
  • cégek könyvelésének naprakészen tartása
  • analitikák, adófolyószámlák egyeztetése
  • beszámolók előkészítése, könyvvizsgálóval való együttműködés
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, hatóságokkal
  • a fenti feladatok teljesítéséhez tartozó ügyintézés
Amit kínálunk
  • versenyképes bérezés alkalmazotti jogviszonyban
  • jól felszerelt munkahelyet
  • hosszú távú munkalehetőséget
  • szakmai továbbfejlődési, széles körű tapasztalatszerzési lehetőséget
  • kiszámítható munkavégzést és mindennapokat
  • kellemes munkahelyi környezetet és légkört
  • évente csapatépítő program
  • Munkahelyi extrák: céges rendezvények
Elvárások
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalatot
  • Kulcs-Soft könyvelő program haladó szintű ismerete
  • önálló, pontos, minőségi és lelkiismeretes munkavégzést
  • haladó szintű felhasználói számítógépes ismereteket
  • felelősségteljes gondolkodást
  • problémamegoldó hozzáállást
  • jó kommunikációs készséget
  • Személyes kompetenciák: Jó problémamegoldó készség , Jó kommunikációs készség , Felelősségtudat , Önállóság , Pontosság , Precizitás
Előnyök
  • könyvelőirodai tapasztalat
  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • további Kulcs-Soft programok ismerete (ügyvitel, tárgyi eszköz, egyszeres)
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott