Szervizes karbantartó munkakör ( Budapest )
Sütőipari gépek, cukrászipari gépek, és gasztronómiai gépek forgalmazásával és ehhez kapcsolódóan e gépek szervizelésével, javításával foglalkozó partnerünk új munkatársát keresi Szervizes karbantartó munkakörbe. Munkáinkat Budapestről indulva, országos lefedettséggel végezzük.
  • ipari gépek elektronikai, mechanikai meghibásodásának hibaelemzése, javítása, ehhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • ipari gépek beüzemelése, telepítése, átadása
  • megelőző karbantartások elvégzése
Amit kínálunk
  • munkaidő hétfőtől-péntekig, 08:00-16:00
  • bejárási támogatás
  • családias, stabil hátterű munkakörnyezet
  • tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
  • céges mobiltelefon
Elvárások
  • középfokú műszaki végzettség - Villanyszerelő, Szerviztechnikus
  • megbízható személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
  • alapfokú angol nyelvtudás (szakmai nyelv)
  • Jogosítvány: B kategória
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • PLC vezérlési ismeretek
  • hegesztési ismeretek
  • élelmiszeripari területen szerzett gyakorlat
  • targoncavezetői jogosítvány (2,5 t)
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott