Szerkezetlakatos pozíció ( Győr )
Munkatársat keresünk lakatos, szerkezetlakatos pozícióba. Észak-dunántúli dinamikusan fejlődő építőipari partnercégünk Győr-Moson-Sopron régióból várja lakatos, szerkezetlakatos munkavállalóit bővülő csapatába.
Feladat
  • fémszerkezetek összeszerelése
  • csarnokváz összeszerelése
  • egyéb lakatos munkák
  • hegesztési feladatok
Amit kínálunk
  • versenyképes fizetés
  • védőfelszerelés
  • céges járművek használata a munkahely és lakóhely között
Elvárások
  • lakatos (gép, szerkezet) szakmunkás bizonyítvány
  • 3-5 éves munkatapasztalat
  • kézügyesség
  • képesség a magasban történő munkavégzésre
Előnyök
  • A 4223 emelőgép-kezelői bizonyítvány
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott