Szerkezetlakatos Külföldi munkavégzéshez német nyelvtudással Szállással ( Budapest )
Partnercégünk egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi tevékenységgel rendelkező vállalat, amely kiváló lehetőséget kínál tapasztalt és motivált szakemberek számára. Jelenleg keresnek egy megbízható és szakmailag jártas Szerkezetlakatost, aki rendelkezik aktív német nyelvtudással és B" kategóriás jogosítvánnyal.
Feladat
  • Szerkezetlakatos munkák végrehajtása
  • Hegesztési feladatok ellátása
  • Szükség esetén emelőgép kezelése
Amit kínálunk
  • Projekt alapú munka Ausztriában
  • 2 hetes kint tartózkodásokkal járó munkavégzés
Elvárások
  • Szerkezetlakatos végzettség és/vagy tapasztalat
  • Aktív német nyelvtudás szóban
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jogosítvány: B kategória
Előnyök
  • Hegesztői tapasztalat
  • Emelőgép kezelői engedély
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott