Szerkezeti lakatos, hegesztő ( Budapest X. kerület )
Budapest, X. kerület KÖKI közvetlen közelében partnercégünkhöz keressük csapatuk legújabb tagját. Amennyiben szeretne egy motivált és elkötelezett csapat tagja lenni, várjuk jelentkezését.
  • CNC lángvágással foglalkozó Budapest, X. kerületi cég keres lakatost vagy betanított lakatost munkadarabok kézi köszörülésére, sorjázására, anyagmozgatására
  • A munkavégzés helyszíne: Kőbánya-Kispest vasútállomás szomszédságában
Amit kínálunk
  • Felelősségteljes munkakör
  • Dinamikus, összetartó csapat
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Ingyenes parkolás
Elvárások
  • Orvosi alkalmasság
  • Jó mentális és fizikai állapot, állóképesség, munkacsoportban dolgozni szerető
  • Munkájára és a vele dolgozókra figyelmes, nagy értékek mozgatásában jártas
  • Végzettség nem szükséges, több éves tapasztalat a szakmában elég
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő , Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott