Személyi asszisztens ( Budapest II. kerület )
Partnercégünk 1994-ben alapított táplálékkiegészítők gyártásával és forgalmazásával foglalkozó családi vállalkozás nyugdíjas tulajdonos-ügyvezető igazgatója keresi üzleti és személyes programok támogatásához, szervezéséhez személyi asszisztens munkakörbe munkatársát. Legfontosabb elvárás a rugalmas időbeosztás és az utazási hajlandóság.
  • Ha szeretnél utazni, vitorlázni, szereted a kihívásokat, szeretnél karriert, akkor rád gondoltunk.
  • az ügyvezető igazgató munkájának támogatása
  • magán és üzleti programokon való részvétel
  • budapesti céges és magánjellegű ügyintézés (kapcsolattartás szerelőkkel, lakásügyek intézése, stb.)
  • megállapodás szerint főállásban vagy mellékállásban is betölthető a munkakör Budapesten vagy Debrecenben
Amit kínálunk
  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség
  • modern munkakörnyezet
  • hosszútávú munkalehetőség
Elvárások
  • részletes magyar önéletrajz
  • talpraesettség, terhelhetőség
  • rugalmas munkavégzés (adott esetben késő délutáni/hétvégi munka)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Személyes kompetenciák: Talpraesettség , Terhelhetőség
Előnyök
  • lengyel nyelvtudás
  • gépkocsi vezetési tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott