Szakács ( Balatonvilágos )
Partnercégünk részére, két Michelin-csillagos Chef vezetése alá keresünk szakmai alázattal bíró szakács kollégát hosszú távra és a szezonra is. Éttermünk egész éven át nyitva tart. A'la cart és catering szolgáltatást nyújtunk, mindemellett gyakoriak a kitelepülések (Food Truck) is. Tanulni vágyó pályakezdő kolléga jelentkezését is jó néven vesszük. Természetesen tőle nem várjuk el a szakmai tapasztalatot és a jártasságot, de a tanulni vágyást és a dolgozni akarást igen!
Feladat
  • a beosztott munkaköri elvárásoknak történő megfelelés
Amit kínálunk
  • Egy modern konyhatechnológiákat (Paco-jet, Hold-o-mat, Rational, indukciós főzőlapok, stb.) alkalmazó, steak-központú étlappal rendelkező, hangsúlyosan tiszta és világos konyha.
  • A világ minden tájáról érkező steak-húsok mellett egy rövidke, de változatos, frissen készülő tételeket tartalmazó étlapunk is van.
  • Elsősorban helyi, vagy közelben lakó munkatársat keresünk egész éves munkahelyre, de egy számunkra ideális jelentkezőnek igény esetén a munkahelyhez közeli szállás lehetősége is megoldható.
  • Helyi, vagy közeli lakhellyel rendelkező kolléga esetében vonat-, busz bérlet hozzájárulás, vagy üzemanyagköltség hozzájárulás.
  • A tulajdonosi kör is tevékenyen részt vállal a mindennapi munkában, tehát nem vár el senkitől olyat, amit egy valódi szakember nem tud könnyedén megvalósítani.
  • 4-5 napos munkahét.
  • Természetesen a teljes munkaidőre és bérre történő bejelentés, számlára történő jövedelem utalás minden hó 10.-ig
  • 32 000 - 42 000 Ft/nap nettó bér
  • Egész éves munkalehetőség, de csak szezonra érkezni kívánó kollégát is várunk
  • Megfelelő időtartamú közös munka után ajánlólevél kiállítása az esetleges továbblépés támogatásához
Elvárások
  • szakirànyú végzettség (ennek hiányában legalább 4 év konyhai gyakorlat)
  • minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • a minőség iránti elkötelezettség
  • önmagára és a környezetére igényes személyiség
  • megbízhatóság
  • a konyhai hierarchia elfogadása
  • csapatmunka ismerete, elfogadása
  • HACCP rendszer ismerete és betartása
  • tálalási ismeret és/vagy jártasság prémium steak húsok (pl.:WAGYU) magabiztos feldolgozásában, precíz sütésében és/vagy street food ételek készítésében történő jártasság
  • angol nyelv ismerete
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott