Sales Support Trainee ( Budapest )
Parnercégünk egy modern, a hagyományos üzleti kereteket túllépő és fejlett megrendelési és logisztikai megoldásokat alkalmazó forgalmazó. Erős jelenlétet épített ki 10 közép-kelet-európai országban, melynek keretén belül közvetlenül működik Németországban, Lengyelországban, Csehországban, Szlovákiában, Romániában, Észtországban, Lettországban, Litvániában, Magyarországon és Törökországban. Több, mint 20 éves piaci tapasztalatával a cégcsoport létrehozta a piacon elérhető legátfogóbb portfóliót, mely több, mint 430 beszállító közel 100.000 termékét foglalja magában. Számos díj és elismerés támasztja alá piaci pozícióját: Négyszer egymás után kapta meg a „Az Év Forgalmazója Közép-Kelet Európában” és mint első lengyel IT forgalmazó, belépett a világ legnagyobb IT forgalmazóit tömörítő Global Technology Distribution Council szervezetbe.
Feladat
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Belső kommunikáció támogatása az anyavállalattal
  • Pénzügyi kimutatások készítésében való részvétel
  • Adminisztrátor feladatok ellátása
  • Excel dokumentációk és statisztikák frissítése
Amit kínálunk
  • Bruttó 1150 Ft/óra
  • Irodai munkatapasztalat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
Elvárások
  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Középszintű szintű angol nyelvtudás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Diákmunka
  • Keresett fő: 1 Fő