Sales Manager ( Budapest XI. kerület )
Partnercégünk egy 2004 óta működő, sikeres, magyar vállalkozás. Az alapítás óta cégük fő célja, hogy partnereik energia költségét csökkentsék, hatékonyságukat növeljék. Az évek során energetikai tevékenységük egyre komplexebbé vált, mely ma már az energia beszerzéstől egészen az energetikai auditokig terjed. Számos olyan megoldásuk van, melyek unikálisak a magyar piacon. Szolgáltatásaiknál arra törekszenek, hogy felhasználó-barátak legyenek, megoldásaik jelentős része online alapú, könnyen kezelhető. Jövőjüket arra építik, hogy innovatív megoldásokkal támogassák partnereiket, akiknél az energetika és a környezettudatosság kiemelt érték.
  • Sales Managerként fő feladatod az üzletfejlesztés lesz. Napi személyes, telefonos és email kapcsolatban leszel a potenciális ügyfél jelöltekkel és meglévő ügyfelekkel, munkád legfontosabb része az igényeiknek megfelelő szolgáltatások kidolgozása és értékesítése
  • Intenzív, személyes látogatások potenciális és meglévő ügyfeleknél
  • Új ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel, üzletfejlesztés
  • Meglévő ügyfeleknél új lehetőségek feltárása, fejlesztése
  • Ajánlatok, szerződéstervezetek kidolgozása
  • Minimális adminisztráció a vállalat IT rendszereiben
Amit kínálunk
  • Alapfizetés + kimagasló jutalék
  • Kimagasló, bőven átlag feletti bérezés
  • Jó hangulatú és profi csapat
  • Céges autó, laptop és telefon
  • Szakmai fejlődés, továbbképzések, konferenciákon való részvétel
  • Változatos feladatok
Elvárások
  • Nagyfokú önállóság, üzletember szemlélet
  • Az emberekkel való tárgyalás szeretete, sok találkozó
  • Felsőfokú végzettség
  • Az energetikához kapcsolódó szabályozások, törvények ismerete v. megértésének, megtanulásának képessége
  • Kiváló probléma felismerő és arra kreatív válaszadási képesség
  • Jó kommunikáció szóban és írásban
  • Személyes kompetenciák: Jó kommunikációs készség , Jó problémamegoldó készség , Önállóság , Kreativitás
Előnyök
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Energetikai területen szerzett ismeret vagy tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott