Részmunkaidős nyugdíjas pénzügyi asszisztens ( Budapest XI. kerület )
Ezúttal egy nemzetközileg elismert, gyógyszerforgalmazással foglalkozó partnercégünk számára keresünk nyudíjasokat pénzügyi asszisztens pozícióba.
Feladat
  • Kontrolleri feladatok elvégzésének támogatása
  • Heti / havi riportok, elemzések segítése, elkészítése,előkészítő munkák elvégzése, elemzési feladatok ellátása
  • Jelentések készítése
  • Pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása
Amit kínálunk
  • Adott hónap első 4 munkanapján és utolsó 2 munkanapján napi 6 órás munkavégzés
  • Multinacionális vállalatnál szereztek tapasztalat, preferáltan FMCG, gyógyszeripari szektorban, könyvelői, kontroller területen
  • Bruttó 1500-2000 Ft/óra tapasztalattól függően
  • Kultúrált munkakörnyezet
  • Rugalmas munkidő
Elvárások
  • Középfokú angol nyelvtudás, szakmai kifejezések magabiztos ismerete
  • Magbiztos Excel ismeret
  • Precizitás, monotonitástűrés, a határidők betartása
  • Hétfő és péntek között heti 16 óra vállalása
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • SAP ismeret
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Részmunkaidő 4 óra , Részmunkaidő 6 óra
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő