RAKTÁROS munkakör ( Budapest )
Csatlakozzon Magyarország egyik meghatározó épületgépész kivitelező cégéhez! Partnercégünk magyar tulajdonban lévő, budapesti székhelyű vállalkozás. Cégük megalapítása óta jelentős fejlődésen ment keresztül és mára a hazai gépészeti-kivitelezési piac egyik meghatározó szereplőjévé vált. Új projektjeik sikeres megvalósításához keressük csapatuk új tagját RAKTÁROS munkakörbe.
  • Az épületgépészeti anyagok rendszerezése és tárolása a kivitelezési területen
  • A raktárhelyiség és annak környezetének rendben tartása
  • A beérkező anyagok tételes átvétele, ennek dokumentálása
  • A raktárkészlet nyomonkövetése
  • A kivitelezéshez szükséges anyagok, eszközök alvállalkozóknak történő kiadása
  • Az alvállalkozók megfelelő anyag-kezelésének ellenőrzése
Amit kínálunk
  • Biztos háttérrel rendelkező munkáltatót
  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Munkábajárás költségtámogatást, munkaruhát, védőfelszerelést
  • Versenyképes bért, bónuszt
Elvárások
  • Épületgépészeti anyagismeret elengedhetetlen
  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Megbízható és lelkiismeretes hozzáállás, feddhetetlenség
  • Önálló, precíz munkavégzés
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott