Raktáros/Árumozgató ( Gyál )
Apró áru szállításában szakosítás, kiválasztott irányokon koncentráció, saját raktár, tökéletesen eltulajdonított útvonal tervezése és szakma szerinti áru átrakodása valamint elkötelezett és motivált dolgozók – mindez lehetővé teszi partnercégünk számára, hogy kiváló minőségű szolgáltatást nyújtson.
  • homlokvillás targoncával, békával teherautók leszedése és megrakása
  • fuvarokmányok kezelése, áruátvételnél és áruk küldésénél
  • raktári, csomagolási és egyéb - a munkakörhöz tartozó - raktári feladatok ellátása
  • áruk szortírozása, raktározása, szállítandó paletták összeállítása
  • be- és kimenő áruk rögzítése a raktározási rendszerben
Amit kínálunk
  • dinamikusan fejlődő cég, stabil háttérrel
  • hosszú távú, biztos munkahely
  • versenyképes bérezés
  • 8 órás munkarend (választható délelőtt/délután) + túlóra lehetősége
  • munkába járási támogatás
  • szabad hétvége
Elvárások
  • pontos, megbízható munkavégzés
  • érvényes targoncás jogosítvány
  • büntetlen előélet
  • középfokú angol nyelvtudás
Előnyök
  • alapfokú lengyel nyelvtudás
  • targoncás gyakorlat
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • azonnali munkakezdés
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott