Rakó-szedő munkatárs ( Budapest XIX. kerület )
Partnercégünk Magyarország legnagyobb, minőségi köszörűszerszám gyártója, több mint ötven év szakmai tapasztalatával szolgálja vevőit. Minőségi alapanyagok felhasználásával, korszerű technológiával, szigorú minőségellenőrzési és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártjuk termékeinket. Rakó-szedő munkakörbe keresünk 2-3 fő munkatársat, 2 műszakos (délelőtt, délután) munkarendbe, akár azonnali kezdéssel.
  • Bekészített massza ellenőrzése, présgépek azzal való ellátása
  • A préselt nyers korongok állványra rakása, majd az állványok regálra helyezése
  • Hőkezelt korongok regálról, illetve állványról való leszedése, tálcára rakása
  • Nem megfelelő anyagok, eszközök kiválogatása, előírás szerinti dokumentálás
  • Munkakörnyezet rendben tartása (takarítása)
Amit kínálunk
  • Bejelentett, hosszútávú, stabil munkahely
  • Tiszta, felújított pihenőhelyiségek
  • Munkavégzés hétfőtől péntekig, túlórázási lehetőséggel
  • Piacképes jövedelem (alapbér + bónuszok, pótlékok)
  • Utazási költségtérítés
Elvárások
  • alapfokú iskolai végzettség
  • megfelelő egészségi állapot, jó fizikum (időnként napi többször 30-40 kg mozgatása)
  • monotonitástűrés
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: 8 osztályos általános iskola
  • Személyes kompetenciák: Jó fizikum , Monotónia-tűrés
Előnyök
  • Termelési környezetben szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő , Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott