Művezető – hetelős munka szállással ( Bük )
Partnercégünk 38 országban, több mint 46 ezer munkavállalóval meghatározó szereplője az európai energiaiparnak; Magyarországon öt telephellyel és képzett kollégákkal áll ügyfelei szolgálatára. Ipar és épületvillamosság üzletágunkba MŰVEZETŐ munkatársat keresünk! Csatlakozz hozzánk, nyerj inSPIErációt velünk!
Feladat
  • Művezetőként a feladataid lesznek:
  • Különböző ipari létesítmények villamossági kivitelezési feladatainak helyszíni szervezése (2024-ben egész évben Bük)
  • Villamos szakági alvállalkozók helyszíni irányítása
  • Kiviteli tervek olvasása, értelmezése és anyagigények leadása
  • Napi beszámoló az adott projekt vezetőjének (közvetlen felettes)
  • Heti rendszerességgel beszámolási kötelezettség az üzletág igazgató részére
Amit kínálunk
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Béren kívüli juttatás (próbaidő után, a mindenkor érvényes kafetéria-szabályzat alapján)
  • A bejárásod költségeit támogatjuk, amennyiben közigazgatási határon kívülről jársz be (törvényi keretek között)
  • Extraként a bruttó bér havi 5 %-ának megfelelő összegű nyugdíjpénztári befizetés (próbaidő után, belső szabályzat alapján)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk minden munkavállalónkra
  • Céges gépjármű belföldi magánhasználattal
  • A munkavégzés helye 2024. egész évben Bük, Vas megye
  • Ha nem környékbeli vagy, de érdekel a munkalehetőség, akkor szállást biztosítunk számodra, és „hetelni” kell, azaz hétfőn reggel leutazás, és pénteken este hazautazás (céges gépkocsival)
Elvárások
  • Középfokú iskolai végzettség (villamos szakirányú érettségi)
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
  • 3-5 év építkezéseken szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló gyakorlati problémamegoldó képesség
  • Kiváló szervező- és kommunikációs készség
  • Angol nyelvtudás – legalábbi alapszinten szóban és írásban is
  • 5 évnél hosszabb folyamatos munkaviszony egy munkahelyen
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott