Műszakos takarító ( Szolnok )
Partnercégünk a szolnoki Ipari Park egyik gyárába keres takarító munkatársakat, két műszakos munkarendbe (06.00- 14.30, 14.00-22.30, délelőttös műszakban szombat délelőtti munkavégzéssel), 8 órában, könnyű fizikai munkával, üzemi takarítási tevékenységre.
Feladat
  • üzemi takarítás
Amit kínálunk
  • kiemelkedő bérezés
  • teljesítményalapú havi prémium
  • biztos anyagi háttér
  • bejelentett, hivatalos munkaviszony
  • kulturált munkakörülmények
  • céges járat
  • munkába járás támogatása
  • segítőkész kollégák
  • támogató vezetői háttér
  • stabil vállalat
  • hosszú távú, folyamatos együttműködés
  • vidéki munkavállaló esetében vármegyebérlet térítése, autóval közlekedőnek 30.-/km üzemanyag térítés
Elvárások
  • minimum 8 általános végzettség
  • megbízhatóság
  • igényes, tiszta, önálló munkavégzés
  • precizitás
  • rugalmasság
  • büntetlen előélet
  • azonnali kezdés
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: 8 osztályos általános iskola
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság , Precizitás , Rugalmasság , Önállóság , Igényes munkavégzés
Előnyök
  • üzemi takarításban szerzett gyakorlat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő , Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott