Műszaki-kereskedelmi asszisztens ( Budapest XXII. kerület )
Partnercégünk megbízásából a 22. kerületi telephelyének csapatába Téged keresünk műszaki-kereskedelmi asszisztens pozícióra, ha szívesen köteleznéd el magad hosszabb távra.
Feladat
  • iktatás, dokumentálás, nyilvántartások kezelése
  • árajánlatok, műszaki dokumentációk összeállítása
  • műszaki szaktanácsadóinkkal és értékesítőinkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • esetenként vevőkkel, illetve külföldi partnerekkel történő kapcsolattartás
  • kimutatások készítése, előadásanyagok szerkesztése
Amit kínálunk
  • stabil, megbízható, több, mint 30 éve sikeresen működő cég
  • anyagi megbecsülés
  • kiváló munkakörülmények, kellemes környezet
  • jó megközelíthetőség tömegközlekedéssel és autóval is
  • rugalmas munkavégzés, 8:00-16:00-ig a törzsidő
  • remek családias közösség
  • bejárási támogatás
Elvárások
  • legalább érettségivel rendelkezel
  • üzleti életben jól használható angol és német nyelvtudás szóban és írásban (nyelvvizsgát nem kérünk)
  • napi szintű számítógépes használati rutin
  • felhasználói szintű Office program ismeret
  • jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • műszaki affinitással, érdeklődés
  • tanulási vágy
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
  • Szoftver ismeret: Office(Felhasználói szint)
  • Személyes kompetenciák: Jó kommunikációs készség , Jó problémamegoldó készség
Előnyök
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • közeli lakóhely
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott