Minőségellenőr/Operátor ( Szentgotthárd )
Partnercégünk 1994-ben alakult azzal a céllal, hogy teljes körű minőségmenedzsment szolgáltatásokat biztosítson a gyártóipar számára. Szolgáltatásaik mögött jól felépített szervezetük áll, mely lehetővé teszi, hogy ügyfeleik egyedi igényeinek mindig eleget tehessenek.
Feladat
  • Minőség-ellenőrzési feladatok végrehajtása
  • Termékek válogatása
  • Egyszerű fizikai vizsgálatok elvégzése
  • Előírásoknak megfelelő dokumentálás
Amit kínálunk
  • Kétműszakos munkarend
  • Munkaidő: 7,5 óra
  • Munkabér: nettó 195 000 Ft/hó
  • 30 %-os műszakpótlék
  • Ajánlói Bónusz
  • Törvény szerint meghatározott bejárási támogatás
Elvárások
  • 8. általános végzettség
  • Megbízhatóság
  • Alapos munkavégzés
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: 8 osztályos általános iskola
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott