Marketing asszisztens ( Budapest XII. kerület )
Ha szívesen dolgoznál egy multinacionális gyógyszergyártó cégnél igényes munkakörnyezetben, rugalmas beosztással, ez a munka neked való! Szerezz tapasztalatot és nyerj belátást egy gyógyszerkereskedelmi cég irodai feladataiba, működésébe!
Feladat
  • Adminisztratív feladatok
  • Adatbázisok karbantartása
  • Fordítási feladatok
  • Piaci adatok elemzése
Amit kínálunk
  • Bérezés bruttó 1500 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • Széleskörű szakmai tapasztalatszerzés
Elvárások
  • Hallgatói jogviszony
  • Angol nyelvtudás
  • Elkötelezettség 4-6 hónap időtávra
  • A MS office programok, különösen Excel felhasználó szintű ismerete
  • Marketing szakmai ambíciók
  • Heti 20 óra vállalása rugalmasan hétfő és péntek között, 4-6 hónap vállalása
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Diákmunka
  • Keresett fő: 1 Fő