LAKATOS ( Zalaegerszeg )
Anyagmozgató és anyagfeldolgozó berendezések gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat
Feladat
  • Alkatrészek összeállítása, tisztítása, egyengetése
  • A munkabiztonsági követelmények betartása
  • A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása
Amit kínálunk
  • Főállású munkakör
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat
Elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • Műszaki rajz ismerete, olvasási készsége
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Hegesztési szakismeret
  • Darukezelési engedély
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott