Lakatos ( Szeged )
Cégünk nemzetközi piacra gyárt speciális ipari berendezéseket. Önálló munkavégzésre képes lakatos szakembert keresünk előkészítési, szerelési és CO2/AWI hegesztési feladatokra. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Feladat
  • Előkészítési, szerelési munkák
  • Kisebb hegesztési feladatok
  • Rajz alapján végzendő precizitást igénylő változatos műhelymunka
Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • változatos, gondolkodást igénylő munka
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • csapatmunka
Elvárások
  • önálló munkavégzés
  • rajz olvasási készség
  • szakirányú végzettség vagy releváns szakmai gyakorlat
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott