Lakatos/hegesztő ( Székesfehérvár )
Partnercégünket 1995. március 13-án alapította négy magánszemély székesfehérvári székhellyel. Az alapítók azóta is a vállalkozás aktív dolgozói. Tevékenységüket 1995-ben 5 fővel kezdték, ez a létszám a folyamatos fejlődés eredményeképpen jelenleg 115 főre bővült. A szélesebb piaci igények kielégítése érdekében a cég nevével fémjelzett típusú műanyag kültéri nyílászáróikat három profiltípusból gyártják, 3 vagy 5 kamrás profilrendszerek felhasználásával. Részükre keresünk új munkatársakat, azonnali kezdéssel, Székesfehérvári munkavégzésre.
Feladat
  • lakatos feladatok elvégzése
  • gyártással kapcsolatos munkák (darabolás, összeállítás, hegesztés)
  • CO hegesztés
Amit kínálunk
  • egy műszakos (6-14) munkarend, 8 órás munkaidő
  • Versenyképes fizetés
  • bejárás támogatása 20 Ft/km vagy bérlet 86 %
  • túlóra nagyon ritkán, MT szerint van fizetve
Elvárások
  • szakmunkás bizonyítvány (lakatos vagy hegesztő)
  • önálló, precíz munka
  • jó állóképesség
  • terhelhetőség
  • Személyes kompetenciák: Terhelhetőség , Önállóság , Jó fizikum , Precizitás
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott