Könyvelő munkatárs ( Budapest XII. kerület )
Partnercégünk egy könyvelőiroda 1996 óta végez számviteli, könyvelési és adótanácsadói feladatokat hazai és nemzetközi vállalkozásoknak. 25 fős csapatukkal közel 450 kis- és középvállalkozás és szervezet ügyviteli feladatait látják el, megbízhatóságuknak köszönhetően ügyfélkörük folyamatosan bővül. Jól felszerelt, modern irodájuk Budapesten található, és az M2-es metrótól, illetve több villamostól pár perces sétával könnyen elérhető.
Feladat
  • Főbb feladatok a NOVITAX rendszer segítségével:
  • gazdasági társaságok, szervezetek önálló, teljes körű könyvelése (kimenő- és bejövő számlák, bank-, pénztár-, vegyes bizonylatok könyvelése és főkönyvi könyvelés)
  • adóbevallások és adatszolgáltatások elkészítése
  • időszaki- és éves beszámolási kötelezettség teljesítése a hatályos számviteli szabályok szerint
  • könyvvizsgálat előkészítése, a kapcsolódó feladatok összefogása, kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal
  • rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel és a hatóságokkal.
Amit kínálunk
  • bérezés: nettó 400.000 Ft – 600.000 Ft között, melyet a feladatkörben szerzett tapasztalattól függően, egyéni megegyezéssel határozunk meg
  • 13. havi fizetés
  • szakmai fejlődés
  • kiváló munkakörnyezet
Elvárások
  • minimum 1-3 év könyvelői munkakörben szerzett tapasztalat és szakirányú végzettség
  • a számviteli- és adótörvények naprakészen ismerete
  • jó kommunikációs-, problémamegoldó- és a kapcsolatteremtő képesség
  • önállóság
  • nagy odafigyeléssel, precízen végzett munka
  • Személyes kompetenciák: Jó kommunikációs készség , Önállóság , Jó problémamegoldó készség , Kapcsolatteremtő készség
  • előnyt jelent a könyvelőirodai tapasztalat, illetve a NOVITAX program ismerete
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott