Kőműves ( Sopron )
Hozz egy jó döntést, dolgozz partnercégünkkel, bizonyítsd rátermettségedet, meg lesz a gyümölcse!
  • épületek csarnokok környezetében térkő burkolat kialakítása alaptól a kész állapotig
  • kerítések, támfalak építése
  • szintezések
  • szegélyek összes fajtájának építése
Amit kínálunk
  • jó munkakörülmények
  • rugalmas munkavégzés
  • kiemelt bérezés
  • Sopron és vonzáskörzetében való munkavégzés
  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • biztos munkahely
Elvárások
  • munkájára kifejezetten igényes
  • precíz, pontos a rábízott feladatokban
  • csapatban való munkavégzés
  • lojális hozzáállás
  • Személyes kompetenciák: Igényes munkavégzés , Pontosság , Precizitás , Erős csapatszellem , Lojalitás
Előnyök
  • útépítésben és mélyépítésben való jártasság
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott