Kézi csomagoló ( Budapest XV. kerület )
Partnercégünk több mint egy évtizede a magyarországi organikus kiskereskedelmi élet élvonalában van, gyökereik mélyen beágyazódnak a minőségre és fenntarthatóságra való törekvésbe. Büszkék arra, hogy ők az ország legnagyobb bio kiskereskedelmi lánca, amely 11 stratégiai elhelyezkedésű üzletükön keresztül működik. Magántulajdonban lévő vállalkozásként nemcsak ügyfeleik jólétét helyezzük előtérbe, hanem erős közösségi kapcsolatokat is ápolnak.
Feladat
  • Termékek körültekintő kezelése, csomagolása
  • Lecsomagolt termékek kartonba tétele, gyűjtőkartonok hajtogatása, tasakok, zacskók hajtogatása címkézése
  • Lista alapján a rendelések kézi csomagolása
  • Árumozgatás és rendezés
  • Dobozok kézi anyagmozgatása
  • Hibák, hiányosságok, sérülések jelzése
  • Személyi és munkaterület higiéniájának betartása
  • Raktár és szociális terület rendben tartása
Amit kínálunk
  • egyműszakos munkarend 6:00-14:30, a szombat és a vasárnap szabad
  • alapbér 240.000 Ft nettó
  • Budapest közigazgatási területén kívül érkezőknek bérlet támogatás a törvény által előírt mértékben
  • kávé, víz, tej
  • masszőr kétheti 1 alkalom
  • túlóra eseti évi 1-2 alkalom
Elvárások
  • Jó kommunikácó és problémamegoldó készség
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Motiváció
  • Megbízhatóság
  • Pozitív gondolkodás
  • Precíz, pontos és önálló munkavégzés
  • Monotonitástűrő képesség
  • Személyes kompetenciák: Precizitás , Pontosság , Monotónia-tűrés , Csapatközpontú szemlélet , Jó kommunikációs készség , Problémamegoldó szemlélet
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott