Kertészeti segédmunkás ( Budapest IV. kerület )
Partnercégünk a Budapest Főváros egyik Önkormányzatának dinamikusan fejlődő gazdasági társasága, zöldfelület-gazdálkodási és hozzá kapcsolódó műszaki feladatok kivitelezésével foglalkozik Újpest közigazgatási területén. A zöldfelület-gazdálkodási ágazatunkba keresünk kertészeti segédmunkás munkatársat teljes munkaidőben.
  • A kerületi zöldterületek karbantartásával és fenntartásával kapcsolatos elsősorban saját zöldfelületi munkavállalói állomány által elvégzendő kertészeti munkacsoport újabb tagjaként kertészeti kiegészítő feladatok végzése
  • A feladat elvégzéséhez alapfeltétel a józan életvitel megléte
Amit kínálunk
  • Bejelentett, teljes munkaidős állás (40 óra)
  • Cafeteria
  • Teljesítmény után járó jutalmazási rendszer
  • Rendezett modern környezet, stabil háttér
  • Változatos feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Családias hangulat, összetartó csapat
  • Munkarendünk: H-CS: 7:00 – 15:30, P: 7:00-13:00
Elvárások
  • A feladat nem igényel kertészeti szakképzettséget
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Józan életvitel
  • Megbízhatóság
  • Korrekt viselkedés
  • Csapatszellemben történő munkavégzés képessége
  • Elhivatottság, lojalitás
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: 8 osztályos általános iskola
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság , Erős csapatszellem
Előnyök
  • Kertészeti területen szerzett tapasztalat
  • Budapest IV. kerületében lévő lakhely
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott