Kertész kolléga ( Érd )
Partnercégünk közel 20 éve minőségi, prémium kategóriájú kertek tervezésével, építésével és gondozásával foglalkozik. Partnercégünk a  kertépítős és kertgondozós csapatát szeretné bővíteni! Nálunk a helyed ha munkádra igényes vagy, és nem riadsz meg a fizikai munkától és az időjárás általi kihívásoktól. Cégünk modern eszköz és gépparkkal rendelkezik. A telephelyeink Érden és Dabason vannak, innen járunk naponta dolgozni, így dabasi vagy érdi lakcímmel rendelkezők előnyben!
  • Olyan személyeket keresünk aki szakmai gyakorlattal rendelkeznek kertépítés és kertgondozás terén. Szellemileg és fizikailag képes elvégezni a szakmai feladatokat
  • Öntözőrendszer telepítés
  • Gépi és Kézi földmunka
  • Kőműves munkák
  • Növénytelepítés
  • Térburkolás
  • Kertvilágítás
  • Tó és medence építés
  • Feladatok kertgondozásban:
  • Sövény vágás
  • Fűnyírás
  • Növényvédelem
  • Öntözőrendszer karbantartása és kezelése
Amit kínálunk
  • Hosszútávú, stabil munkahelyi háttér
  • Színvonalas munka
  • Stabil infrastruktúra
  • Nyugodt háttér
  • Európai szintű feltételek
  • Elismerés
  • Szakmai fejlődés
  • Ágazati szinten versenyképes jövedelem
  • 8 órás munkaidő
  • Fix bérezés 12 hónapra, szakmai tudásnak megfelelően 400.000 - 450.000 Ft nettó
Elvárások
  • 2-3 év szakmai tapasztalat kertépítésben, kertgondozásban
  • Munkaszeretet, pontosság
  • Személyes kompetenciák: Pontosság
Előnyök
  • Önálló ötletek
  • "B" és “C” jogosítvány és gyakorlat
  • Gépkezelői gyakorlat Avant típusú gépekre és forgó kotró gépekre
  • Saját gépjármű
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott