Kereskedelmi ügyintéző ( Debrecen )
Keresünk Kereskedelmi ügyintéző munkakörbe munkavállalót januári belépéssel.
  • anyag és készletgazdálkodási munkálatok szervezése és irányítása, valamint beszállítókkal és vevőkkel való rendszeres kapcsolattartás
  • Fuvarszervezés
  • Vevőkkel való szerződéskötés lebonyolítása
  • Készletellenőrzési feladatok
  • Árajánlatok elkészítése
  • Az üzemi körülmények biztosítása
Amit kínálunk
  • A munkarend 1 műszakos (7:30-16:00), hétfő-péntek (heti 40 óra)
  • Alapbéren felül, bejárási költségtérítés, kiküldetési költségtérítés, forgalom utáni jutalék, valamint nyelvtudás és használati szinttől függő nyelvpótlék
  • Próbaidő három hónap. A próbaidőt követően rátermettség függvényében lehetőség van továbblépésre Kereskedelmi vezetői munkakörbe
  • Bruttó (próbaidős) Alapbér: 300.000- (rátermettség esetén, próbaidőn belüli bérrendezésre is lehet lehetőség)
  • Bruttó kereskedelmi jutalék forgalom függvényében: 0-50.000 Ft
  • Bejárási költségtérítés: nettó 5-7 e Ft. Debrecen viszonylatában, 8-9 eFt Téglás viszonylatában
  • Nyelvpótlék: nyelvtudás függvényében bruttó 15 e Ft.
Elvárások
  • középfokú vagy felsőfokú kereskedelmi végzettség, (előnyt jelent vegyipar, műanyagipar, illetve műszaki iparban szerzett tapasztalat.)
  • gépjárművezetői engedély, rendszeres gépjármű használati tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek word, excel kezelés.
  • munkaidőn túli rugalmasság
  • tárgyaló készség
  • Előny jelent, de nem feltétel az angol nyelvtudás. (beszállítói kapcsolattartásokhoz, magabiztos nyelvhasználat)
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott