KARBANTARTÓ VILLANYSZERELŐ ( Budapest IV. kerület )
Partnercégünk megbízásából a karbantartási ágazatába keresünk új munkatársat KARBANTARTÓ VILLANYSZERELŐ pozícióba. Önkormányzati tulajdonban lévő partnercégünk feladatait képezi az önkormányzat közigazgatási határán belül közterületi és egyes önkormányzati ingatlanok kisebb karbantartási munkálatainak elvégzése.
  • bejelentések alapján az ingatlanokon-, bérleményeken belül felmerülő elektromos hibák feltárása és javítása
  • karbantartáshoz és átalakításokhoz kapcsolódó villanyszerelési munkák elvégzése
  • műszaki vezető által koordinált feladatok ellátása
  • részvétel karbantartási munkákban a karbantartó csapat tagjaként
  • általános karbantartási feladatok, dokumentálásuk munkalappal
Amit kínálunk
  • határozatlan idejű alkalmazotti jogviszony
  • heti 40 órás, teljes munkaidős kiszámítható munkarend
  • változatos feladatok, hosszú távú munkalehetőség
  • önkormányzati háttér, stabil munkahely
  • pontos, kiszámítható bérfizetési morál
  • béren kívüli juttatás (Cafeteria)
  • családias hangulat, összetartó csapat
Elvárások
  • szakirányú szakmunkás végzettség (villanyszerelő)
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (min. 3-5 év)
  • önállóan és csapatban való munkavégzés képessége
  • megbízhatóság, kötelesség- és felelősségtudat
  • jó prioritáskezelő készség, rugalmasság, terhelhetőség
  • „B” kategóriás jogosítvány (kötelező!), napi vezetési rutinnal
  • jó kommunikációs készség
  • Jogosítvány: B kategória
  • Személyes kompetenciák: Jó kommunikációs készség , Önállóság , Csapatközpontú szemlélet , Megbízhatóság , Felelősségtudat , Rugalmasság , Terhelhetőség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott