Karbantartó ( Budapest III. kerület )
Feladat
  • ·Általános épület karbantartás
  • Napi karbantartási feladatok teljes körű ellátása
  • Műszaki hiba elhárítása
  • Üzemeltetés során felmerülő meghibásodások javítása
  • Gépek, berendezések állapotának folyamatos figyelése
  • Kivitelezési feladatok végrehajtása utasítás szerint
Amit kínálunk
  • Teljes munkaidős, bejelentett állás, nettó 350 ezer Ft kezdő fizetés, megbeszélés alapján
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családbarát cégkultúra
  • Általános munkavégzés: hétfő-péntek 7:30- 16:00
  • Nettó : 350.000- 380.000 Ft havi bér
Elvárások
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Jogosítvány: B kategória
  • Karbantartói, Víz, gáz, fűtésszerelői, vagy épületgépészeti szakmunkás képesítés
  • Klímaberendezés szerelői végzettség, érvényes kék kártya, 3 év feletti tapasztalat,
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott