IRODAVEZETŐ-RECEPCIÓS ( Budapest XI. kerület )
A Market Csoport a magyar építőipar meghatározó szereplője. Ingatlanfejlesztéssel foglakozó szervezetébe keresünk tehetséges, motivált munkatársat keres azonnali kezdéssel.
  • Az érkező magyar, illetve külföldi ügyfelek és partnerek fogadása és kiszolgálása
  • A tárgyalók rendjének folyamatos, mindenre kiterjedő fenntartására
  • Bejövő telefonhívások fogadása magyar és angol nyelven, továbbá e-mailes kommunikáció
  • Irodai beszerzések koordinálása, az iroda zavartalan működésének biztosítása
  • Irodaüzemeléssel kapcsolatban a partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Bejövő és kimenő postázás
  • Futárok útbaigazítása, csomagok átadás-átvételének lebonyolítása
  • Dokumentációs és adminisztrációs feladatokat elvégzése, rendszerezés
  • Rendezvények szervezésében való közreműködés, ezek lebonyolításában részvétel, rendezvények után követését biztosítani;
  • Jelenléti ívek kezelése, szabadságok nyilvántartása
  • Utazások szervezése (hotel, repülőjegy vásárlás koordinálása)
  • Kollégák munkájának támogatása, együttműködés a különböző területekkel
Amit kínálunk
  • Modern, nívós munkakörnyezetben
  • Barátságos, fiatalos csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Nem csupán munkát adunk, hanem fejlődési lehetőséget is
  • Munkaidő 9.00-18.00 között (1 óra ebédidővel)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, telefon és laptop
Elvárások
  • 1-3 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Legalább középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magabiztos Excel, Word és Power Point használat
  • Nyitott, kedves személyiség, szívesen kommunikál az ügyfelekkel
  • Szereti az új kihívásokat, szívesen keres új megoldásokat;
  • Szívesen kiveszi a részét szervezői és koordinációs feladatokból
  • Személyes kompetenciák: Erős csapatszellem , Precizitás
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott