Irodai asszisztens ( Budapest III. kerület )
Partnercégünk mMagyar tulajdonosú társaság az E.ON stratégiai partnereként kínál versenyképes, innovatív megoldásokat a napenergia, az energiaoptimalizálás, illetve az energetikai rendszerek korszerűsítésének területein. Részükre keresünk új munkatársat.
  • Bejövő számlák kezelése, ellenőrzése, felszereltség ellenőrzése
  • Szállítói szerződések kezelése, ellenőrzése
  • Pénzügyi nyilvántartások vezetése
  • Eszköznyilvántartás vezetése, bevételezési és kiadási bizonylatok készítése
  • Könyveléssel történő folyamatos egyeztetés, adatszolgáltatás
Amit kínálunk
  • Modern, támogató környezet, jó munkakörülmények
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
Elvárások
  • Középfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • Legalább 3 év hasonló/asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magasfokú precizitás, analitikus gondolkodás, problémamegoldó képesség
  • B típusú jogosítvány aktív vezetői gyakorlattal
  • Microsoft Office magabiztos használata
  • Jó kommunikációs készség
Előnyök
  • Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi gondolkodás
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott