Hétvégi adminisztráció ( Budapest )
Az Avis Budget Group Business Support Center (BSC) a világ egyik legnagyobb autókölcsönző vállalatának szolgáltató központjaként szakértői támogatást nyújt a vállalatcsoport részére, főként az európai, közel- keleti és afrikai (EMEA) régió működését segítve. A jelenleg több mint 1200 főt foglalkoztató szolgáltató központ 11 nyelven támogatja a vállalatcsoport működését, immár 15 éve. A szervezeten belül külön csapat felelős a beérkező és kimenő dokumentumok kezelésével, így is támogatva, hogy az iroda papírmentesen működjön az elektronikus dokumentum feldolgozásnak köszönhetően.
Feladat
  • Dokumentumok érkeztetése, bontása, szortírozása
  • Dokumentumok előkészítése, vonalkódozása, szkennelése
  • Dokumentumok archiválása, borítékolása
  • Újrafelhasználásra váró, bizalmas dokumentumok összegyűjtése, becsomagolása, elszállíttatása társosztályokkal együttműködve
  • Nyomtatási feladatok ellátása
  • Kimenő küldemények előkészítése, rendszerezése, dokumentálása, borítékoló gép kezelése
  • Rendszeres és ad hoc riportok/táblázatok elkészítése
  • Dokumentumkezeléssel kapcsolatos problémák megoldása önállóan
Amit kínálunk
  • Folyamatfejlesztési lehetőségek feltárása, javaslattétel a folyamatok fejlesztésére, részvétel azok bevezetésében
  • Fejlődési lehetőség
  • Dinamikus környezet
  • Szakmai gyakorlat leigazolására lehetőség
  • Munkád során gyakorolhatod és fejlesztheted nyelvtudásod
  • Rugalmas munkaidő heti minimum 20 órában
  • BSC-je az Avis Budget Group vállalatcsoportjának tudásközpontja
  • Barátságos, együttműködő szemléletmód
  • Az iskola befejezésével lehetőséged nyílhat akár egy főállású munkalehetőségre is
  • Számos céges rendezvény, amin jól érezheted magad és jótékonykodásra is lehetőséget kapsz
  • Rendszeres közösségi programok (pl. érdekes előadások napjainkban aktuális helyzetekről)
  • Díjnyertes, környezettudatos irodában dolgozhatsz
Elvárások
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Monotonitás tűrés
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Gyors gépíró készség
  • Munkaidő: Részmunkaidő 4 óra , Részmunkaidő 6 óra , Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Diákmunka
  • Keresett fő: 1 Fő