Gyártáselőkészítő ( Székesfehérvár )
2006 februárban indult a WengeTrend Kft mint egy személyes vállalkozás és a folyamatos fejlődés eredménye (köszönet a csapatnak),hogy jelenleg 13-14 fővel és a cég tulajdonába lévő ~1000m2 üzemben törekszünk elvégezi a mindennapi feladatot. Magas minőségben gyártunk egyedi bútorokat és épület szerkezeteket melyeket a gyártás során folyamatosan figyelemmel követünk a magas minőség érdekében munkatársat keresünk.
Feladat
  • Bútor gyártmányrajzok, gyártmánytervek készítése
  • Helyszíni felmérés ha szükséges
  • Bútorgyártás műszaki előkészítése
  • Anyag kiírás és rendelés
  • Szabásjegyzék és térkép készítés/számítogépes programmal
  • Kollegákkal való gyártási kooperálás
Amit kínálunk
  • Versenyképes bérszint
  • Hosszútávú bejelentett munkaviszony
  • Munkába járás támogatása
  • Kulturált munkakörnyzet
  • Stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Kihivásokkal teli,szakmához illő munka
  • Szakmai és egyéb továbbképzési lehetőség
Elvárások
  • Minimum középfokú faipari/bútoripari végzettség
  • AutoCad ismeret
  • Bútorgyártási tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Egyéb tervezői program ismeret
  • Szakmai tapasztalat
  • Szakmai referencia ha van
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott