Gépésztechnikus (műszaki támogató) ( Kecskemét )
Partnercégünk 1998 óta a PARKER HANNIFIN Co. magyarországi meghatározó disztribútora műszerezési, hidraulika, pneumatikai csatlakozás technikában.
Feladat
  • Kereskedelmi munkatársak munkájának támogatása
  • Hidraulikai, pneumatikai csatlakozások tömlők azonosítása, kiváltása
  • Tervek alapján csatlakozás technika specifikálása
  • Helyszíni felmérés
  • Műhelymunka szervezése
  • Tömlőgyártó program kezelése
  • Gyártásban való közreműködés
  • Gyártás utáni ellenőrzés
  • Árajánlat készítés
Amit kínálunk
  • Kellemes vállalati légkör, modern munkahelyi környezet
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Kihívásokkal teli munkakör, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus közeg
  • Szabad hétvége
Elvárások
  • Önálló munkavégzés és jó problémamegoldó képesség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum középfokú gépész végzettség
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
Előnyök
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Mechatronika végzettség
  • Felsőfokú végzettség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott