Földmunkagép kezelő ( Balatonfűzfő )
Partnercégünk a közműépítésekben és az építőiparban jártas, több éves tapasztalattal rendelkező szakemberekből alakult. Törekszenek arra, hogy folyamatos fejlesztésekkel a leghatékonyabban tudják kiszolgálni ügyfeleinket. Kiemelten fontosnak tartják az építőipari tevékenység színvonalának folyamatos emelését. Szolgáltatásaik körében a kivitelezéshez teljes körű anyag biztosítást, árajánlat készítést vállalnak. Referenciáik sora bizonyítja, hogy tevékenységi körünk minden területén kiemelkedő munkát végez társaságuk. Tapasztalt és jól képzett szakembereik és a modern géppark lehetővé teszik a megrendelések pontos és magas színvonalú kivitelezését.
Feladat
  • JCB 3CX Földmunkagép kezelése
  • Gépek rendszeres és időszakos karbantartása
Amit kínálunk
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Versenyképes munkabér
  • Változatos feladatok
  • Utazási költség támogatás
  • Munkaruházat biztosítás
  • Munkaidő 7-17 óra hétfő-péntek
Elvárások
  • Tapasztalat nehézgépkezelés területén
  • Önálló munkavégzés
  • Precíz, megbízható munkamorál
  • Szakirányú végzettség (munkagép-kezelő)
  • Érvényes nehézgépkezelői jogosítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jogosítvány: B kategória
  • Személyes kompetenciák: Önállóság , Precizitás , Megbízhatóság
Előnyök
  • Gépkezelő végzettség
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • C, E kategóriás jogosítvány
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott