Főkönyvelő pozíció ( Budapest VI. kerület )
Partnercégünk egyik legfontosabb feladata a rendvédelmi szervek hivatásos állományú tagjainak egyenruházattal történő ellátása, melynek érdekében a cég székhelyén a közelmúltban megnyílt a modern, minden igényt kielégítő egyenruházati bolt, továbbá jelenleg is folyik a webáruház fejlesztése.
Feladat
  • éves és negyedéves beszámolók összeállítása
  • riportok készítése a kontrolling felé
  • kontrolling terület munkájának támogatása
  • adó bevallások elkészítése, valamint az adófolyószámlák ellenőrzése, egyeztetése
  • kapcsolattartás az adóhatósággal, könyvvizsgálóval
  • adatszolgáltatások készítése
  • gazdasági területet érintő ellenőrzésekben való közreműködés
  • magyar jogszabályoknak megfelelő könyvelési feladatok elvégzése
  • szakmai segítségnyújtás a könyvelők részére
Amit kínálunk
  • Fizetés Bruttó 850.000 - 900.000 Ft havi bér
  • Mobiltelefon
  • Cafeteria (bruttó 200.000 Ft/év)
  • Szakmai tréningek
  • Lakhatási támogatás
  • Munkába járás támogatás
  • Beiskolázási támogatás
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet és csapat
  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé
Elvárások
  • aktív mérlegképes könyvelői regisztráció
  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • főkönyvelői tapasztalat minimum 3 év
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • precíz, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • problémamegoldó képesség
  • megbízhatóság és terhelhetőség
  • elemzőkészség
  • Személyes kompetenciák: Elemző készség , Magabiztosság , Terhelhetőség , Jó problémamegoldó készség , Precizitás , Pontosság , Önállóság
  • Integrált könyvelési rendszerek használatában szerzett gyakorlat
  • SAP integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott