Esztergályos/marós ( Győr )
Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk győri gyárukba esztergályos/marós munkakörbe, 1 műszakos munkarendben
  • Hagyományos eszterga- / marógépen egyedi, kis darabszámú alkatrészgyártás, minta vagy műszaki rajz alapján
Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Önállóság és fejlődési lehetőség egy nemzetközi cégnél
  • Cafeteria, útiköltség térítés
Elvárások
  • Esztergályos vagy marós végzettség
  • Rajzolvasási ismeret
  • Precizitásra való törekvés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Személyes kompetenciák: Önállóság , Jó problémamegoldó készség , Precizitás
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott