Épületvillamossági szerelő ( Miskolc )
Nagy tapasztalattal és folyamatos megbízásokkal rendelkező vállalkozás keresi új munkatársát!
Feladat
  • Borsod megyén belüli munkavégzés
  • Épületvillamossági szerelési munkák elvégzése
  • Iskolák, közösségi házak,csarnokok, stb. komplett villamosítása
Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • a szerelési helyszín megközelítése céges kisbusszal
  • Munkaidő 7 órától 15.30-ig
  • Hétvége szabad
Elvárások
  • villanyszerelői végzettség
  • Lehet pályakezdő is!
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság , Csapatközpontú szemlélet , Pozitív hozzáállás
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott