Épületgépész Projektvezető ( Budapest )
Önálló, felelősséget felvállaló és határozott projektvezetőt keresünk, aki dolgozott már ilyen munkakörben, vagy több éves építésvezetői tapasztalata van és érez magában kellő ambíciót ilyen munkakör betöltéséhez ! Csatlakozz hozzánk!
Feladat
  • Irányítja a rábízott gépészeti kivitelezéseket
  • A projektvezetői csapat tagjaként koordinálja a projektjeit, irányítja a projekthez beosztott műszaki előkészítők, építésvezetők, saját brigádok munkáját
  • Irányítja a kivitelezést, ellenőrzi az alvállalkozók munkáját, menedzseli az alvállalkozói szerződéseket
  • Kapcsolatot tart a megrendelő képviselőjével, a szakági tervezőkkel és a műszaki ellenőrökkel
  • Kapcsolatot tart a beszállítókkal, részt vesz az ártárgyalásokban és a műszaki egyeztetésekben
  • Ellenőrzi a szakági terveket és amennyiben szükséges, javaslatot tesz a műszaki módosításokra
  • Elvégzi a projekt dokumentációs feladatokat, beszámolókat készít a projekt státuszáról
  • Kiemelt figyelmet fordít a műszaki, minőségi és munkabiztonsági előírások betartatására
Amit kínálunk
  • Középvezetői juttatási csomag, aminek része a magas színvonalú munkaeszköz park és a teljesítményarányos bónusz
  • Európai színvonalú munkakörnyezet, rugalmas munkafeltételek
  • A vezetők és tulajdonosok által képviselt értékrend, ami motiváló és megtartó erejű a kollégák számára, és ami vonzó partnerré teszi cégünket a piacon
  • Támogatjuk az élethosszig tartó tanulást
  • Jó hangulatú, családias céges programok, baráti összetartás, szolidaritás
Elvárások
  • Önálló, felelősséget felvállaló és határozott projektvezetőt keresünk, aki gépész végzettséggel rendelkezik
  • Dolgozott már ilyen munkakörben, vagy több éves építésvezetői tapasztalata van és érez magában kellő ambíciót ilyen munkakör betöltéséhez
  • Otthon érzi magát a kivitelezési helyszíneken és a megbeszéléseken, az irodai szoftverek kezelésében
  • Határozottan, mégis diplomatikusan kommunikál, rugalmasan gondolkodik, a megoldásokra törekszik
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság , Önállóság , Határozottság
Előnyök
  • A szakterületen megszerzett több éves tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott