Előkészítő mérnök ( Sóskút )
Partnercégünket 2001-ben alapították, amellyel főként nagyobb tömegű földmunkákat vállalnak és nagyobb épületek, műtárgyak teljeskörű bontását végzik. Emellett épületek alapásást és alapozását, mélyépítést, valamint utak építését, aszfaltozást, térkövezést és föld valamint bontási származékok, anyagok szállítását is vállalnak.
  • beérkező megkeresések szerinti műszaki előkészítési feladatok elvégzése
  • ajánlati dokumentációk szerinti műszaki kivitelezési koncepció (organizációs terv, ütemterv, erőforrásterv, stb.) elkészítése
  • megrendelőkkel történő egyeztetéseken való részvétel
  • megrendelői ajánlatok, költségvetések, árkalkulációk és egyéb kalkulációk készítése
  • közbeszerzési pályázatokhoz szükséges dokumentáció összeállítása
  • alvállalkozói ajánlatok bekérése
  • kivitelezői és alvállalkozói szerződések előkészítésében való részvétel
  • építésvezetők, megrendelők, tervezők munkájának összehangolása, segítése
  • projekt adminisztrációban történő részvétel
  • E-építési naplók vezetésében történő részvétel
Amit kínálunk
  • egyműszakos munkarend, akár adott munkaterületen
  • munkaidő 10 óra, 7-tól 17 óráig
  • versenyképes bérezés,
  • üzemanyag hozzájárulás
  • céges telefon
  • céges laptop
  • céges autó
Elvárások
  • felsőfokú műszaki végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Személyes kompetenciák: Jó kommunikációs készség , Jó problémamegoldó készség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott