Elektromos Karbantartó munkatársat keresünk ( Bábolna )
A J. H. Ziegler cégcsoport műszaki textíliákat gyárt autóipari- és egyéb ipari felhasználásra. Bábolnai telephelyünkre keresünk munkatársat a elektromos karbantartó munkakörbe. Munkája során gyenge és erősáramú szerelési és karbantartási munkákkal egyaránt fog foglalkozni, amihez a saját szakma beható ismeretén túl a szükséges plusz tudást mi biztosítjuk.
Feladat
  • Megelőző karbantartási feladatok elvégzése
  • A gyár berendezéseinek javítása
  • Napi üzemzavarok elhárítása
  • Ügyeleti rendszer
  • 2 műszakos munkavégzés (6-14 és 14-22 óráig)
Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés és cafeteria
  • Stabil munkahely
  • Modern, fiatalos, családias hangulatú munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség és kihívásokkal teli munkakör
  • Változatos feladatok
Elvárások
  • Felhasználói szintű számítástechnikai alapismeret
  • Minimum 2 év villamos karbantartás területén szerzett tapasztalat
  • Rendezett munkavégzés
  • Önállóság
  • Villanyszerelő vagy elektroműszerész végzettség
  • Hajlandóság a gyenge- és az erősáramú berendezések javításához szükséges tudás elsajátításra is
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Szakiskola/Szakmunkásképző
  • Elektronikai karbantartó(1-3 év)
  • Jogosítvány: B kategória
Előnyök
  • PLC alapismeretek
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő