Eladó ( Tatabánya )
Jelenleg Magyarországon több mint 40 üzlettel rendelkezünk, de fejlődésünk töretlen, így célunk a jövőben egy kiterjedt regionális hálózat kiépítése. Profilunk a mobiltelefonok, egyéb mobil eszközök illetve tartozékok kis –és nagykereskedelmi forgalmazása és szervizelése. Az évek során szoros kapcsolatba kerültünk a legnépszerűbb gyártókkal, ezzel segítve a felhasználók egyedi igényeinek kielégítését. Tatabánya, Fő tér 14/a található szaküzletünkbe keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére
Amit kínálunk
  • versenyképes fix alapjövedelem + jutalék rendszer
  • jó hangulatú, fiatalos, lendületes csapat
  • folyamatos fejlődési lehetőség Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő üzlethálózatánál
Elvárások
  • érdeklődés a mobil technológiák iránt
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • magabiztos kiállás, kommunikáció
  • raktározási feladatok pontos elvégzése
  • igényesség magadra és a környezetedre
Előnyök
  • Fényképes önéletrajz
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott