Egészségügyi asszisztens Műszemellátó szaküzletbe ( Budapest XI. kerület )
Partnercégünk Magyarország egyedüli TB támogatással rendelkező egyéni műszem készítő laboratóriuma. Munkatársaik több éves szakmai tapasztalattal, maximális odafigyeléssel, nagyfokú empátiával és hozzáértéssel látják el Pácienseiket. Jelenleg új munkatársukat keresik Műszemellátó pozícióra a következő feladat ellátásához.
Feladat
  • Feladat: Páciensek részére műszem kiszolgálása
  • Méret és színminta vételezése
  • A műtött szemüregbe a műszemet be is kell illeszteni
Amit kínálunk
  • egy műszakos 8 órás munkaidő
  • teljes körű munkáltatói bejelentés tényleges bér alapján
  • budapesti munkavégzés
  • kulturált munkakörnyezet
  • munkaruha
  • heti 5 munkanap - hétvége és ünnepek szabadok
  • munkabér személyes megbeszéléssel, qualitás alapján
  • próbaidő letelte után munkaruhát biztosítása
  • iskoláztatás gyógyászati segédeszköz forgalmazónak, aminek teljes költségét a cég magára vállalja, tanulmányi szerződéssel..
Elvárások
  • egészségügyi végzettség és legalább 1 éves aktív egészségügyben eltöltött idő
  • jó kézügyesség
  • jó színlátás
  • jó kommunikációs készség, türelem
  • precizitás, megbízhatóság
  • önállóan és csapatban való dolgozni tudás
  • magas fokú empátia, kedvesség
  • jó terhelhetőség
  • határozottság
  • Személyes kompetenciák: Jó kézügyesség , Tökéletes színlátás , Jó kommunikációs készség , Türelem , Precizitás , Megbízhatóság , Önállóság , Erős csapatszellem , Empátia , Terhelhetőség
Előnyök
  • Az elmúlt 2 évben az egészségügyben dolgozott
  • Ápolói végzettség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott