Cukrászdai eladó ( Tatabánya )
  • Vásárlók fogadása és kiszolgálása a pultnál a cukrászdában
  • Cukrászdai termékek értékesítése
  • Kasszakezelési és számlaírási feladatok
  • Telefonos és online megrendelések kezelése
  • Árufeltöltés, termékek rendezése
  • A cukrászda tisztaságának és rendjének fenntartása
  • Haccp dokumentumok naprakész vezetése
  • Árurendelés és a raktárkészlet nyomon követése
Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő-beosztás, havi 15 nap 12óra(8-20)
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Kedvezményes sütemény és torta vásárlás
Elvárások
  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább 1 éves eladói tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Rugalmasság, hatékony, gyors munkavégzés és képesség a csapatban való együttműködésre
  • Élelmiszer- és vendéglátás-területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Személyes kompetenciák: Jó kommunikációs készség , Rugalmasság , Gyors munkavégzés , Erős csapatszellem
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott